GABINET PSYCHOLOGICZNY

Pomoc psychologiczna świadczona w Poradni Terapeutycznej Cisza Po Burzy w mieście Wrocław, to profesjonalne wsparcie, dzięki któremu skutecznie pozbędziesz się trapiących Cię trudności. Zaznaczmy, że terapia ustalana jest pod daną osobę. W pierwszej kolejności wsparcie rozpoczyna się od postawienia diagnozy przez terapeutę i ustalenia planu (częstotliwości spotkań) oraz formy pomocy. Informacje dotyczące Pacjenta objęte są tajemnicą zawodową. Ponadto, psycholog Kaja Krajniak odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące terapii. Najważniejsze jest zaufanie między Pacjentem a terapeutą oraz nawiązanie osobistej relacji opartej na szacunku i empatii. Pomoc psychologiczna w Poradni Terapeutycznej Cisza Po Burzy w mieście Wrocław udzielana jest osobom indywidualnym, parom, rodzinom czy dzieciom oraz młodzieży. Naszym nadrzędnym celem jest stawianie na dobro Pacjenta i jego zdrowie. Gabinet psychologiczny, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie radzą sobie ze swoimi emocjami. Pamiętajmy, że nasze samopoczucie i coraz większe zniechęcenie do życia, mogą przerodzić się w poważną depresję. Zapraszamy do umówienia się na konsultację z naszym psychologiem.

Sprawdź, kiedy powinieneś zgłosić się po wsparcie do specjalisty

Nasza poradnia psychologiczna dedykowana jest osobom, które doświadczają kryzysu w życiu osobistym oraz zawodowym, cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęku czy zagubienia. Gabinet psychoterapii Kai Krajniak, to również pomoc Pacjentom doświadczających trudności w relacjach z bliskimi osobami, chcących odnaleźć sens w życiu czy zrozumieć tragiczne wydarzenia, które ich dotknęły. Profesjonalny terapeuta, to najlepsze rozwiązanie, abyśmy odzyskali radość z życia.

Gabinet psychologiczny warto odwiedzić również w sytuacji, kiedy odczuwamy trudności natury seksualnej, przeżywamy kryzys emocjonalny lub przez dłuższy czas chodzimy źli czy smutni. Pomoc psychologiczna powinna być udzielona, jak najszybciej, dlatego nie warto czekać aż nasz stan się pogłębi. Zaznaczmy, że psychoterapia umożliwia Pacjentowi poznanie własnych emocji oraz dostrzeżenie przekonań o sobie, ludziach, a także świecie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Poradni Terapeutycznej Cisza Po Burzy działającej w mieście Wrocław.